,

درمان سکته مغزی با نمک اپسوم

درمان سكته

درمان سکته مغزی با نمک اپسوم :

سکته مغزی (که به عنوان عارضه مغزی-عروقی نیز شناخته می‌شود) یک اختلال پزشکی ناشی از ضایعات ناگهانی مغزی-عروقی است. این اختلال می‌تواند ناشی از انسداد رگ های خونی مغز (انفارکتوس مغزی) و توقف جریان خون به مغز در پشت انسداد باشد؛ یا به علت پارگی رگ‌های خونی در مغز که باعث می‌شود خون داخل عروق خارج شود و وارد بافت مغز شود که این امر متعاقبا باعث تخریب و فشردگی مغز (خونریزی مغزی) می‌شود.

در نتیجه، قسمت مربوطه‌ی مغز که زخمی‌ شده‌است نمی‌تواند کار کند؛ و متعاقبا بخشی از بدن که توسط آن بخش از مغز کنترل می‌شود نمی‌تواند عملکرد خود را انجام بدهد.

درمان سكته مغزي با نمك اپسوم

بهترین درمان های خانگی سکته مغزی:

درمان سکته مغزی با نمک اپسوم

در واقع، پیشگیری از رخ دادن سکته مغزی و درمان آن چندان دشوار نیست. با این حال، بسیاری از مردم دقیقا نمی‌دانند که چه کاری باید انجام دهند و از نکات موثر برای درمان سکته‌ی مغزی به طور طبیعی و در خانه اطلاعی ندارند. بسیاری از آدم‌ها دوست ندارند به بیمارستان بروند چون در این صورت مشکل‌شان خیلی جدی به نظر می‌رسد.

این بسیار خطرناک است زیرا سکته‌ی مغزی به عنوان یک قاتل، شناخته شده‌است. سکته مغزی واقعا می‌تواند هر چیزی را حتی زندگی فرد را متوقف کند. بنابراین، روی درمان خانگی زیر و راهنمایی‌ها در مورد نحوه‌ی درمان سکته مغزی در خانه متمرکز شوید. كاملا طبیعی هستند بنابراین لزومی ندارد که نگران رخ دادن عوارض جانبی باشید.

نمک اپسوم چیست؟ آیا فرقی با نمک معمولی دارد؟

بله، این نمک کریستال های کوچک و بی رنگی هستند که به جای سدیم کلرید از منیزیم سولفات تشکیل شده اند و به نام نمک حمام نیز شناخته می شود.

نمک اپسوم یکی از مواد طبیعی است که سلول های مرده پوست را از بین می برد و پوست صورت را پاکسازی می کند و در پی آن چربی پوست را تنظیم کرده و جوش های سرسیاه را از بین می برد.

حمام کردن با نمک اپسوم و درمان سکته مغزی با نمک اپسوم

حمام کردن با نمک اپسوم چند بار در هفته به عنوان یک درمان خانگی خوب برای درمان مشکلات ناشی از سکته‌ی مغزی شناخته شده‌است. این کار به آرامش عضلات و جوان‌سازی آن‌ها کمک می‌کند. حمام با نمک اپسوم برای کمک به کاهش علائم ناشی از سکته‌ی مغزی و بازگشت سریع فرد به حالت عادی پیشنهاد می‌شود.

نمک اپسوم گردش خون را بهبود می بخشد ، از این رو در پیشگیری از بیماری های قلبی ، سکته های مغزی ، کشش شریان ها ، جلوگیری از لخته شدن خون و کاهش فشار خون کمک می کند. یون های منیزیم وظیفه درمان لخته شدن خون را دارند که در آن نسبت کلسیم به منیزیم مهم است زیرا در حالی که کلسیم مسئول تشکیل لخته های خون است ، منیزیم مسئول خاتمه آنهاستEpsom salt improves the blood circulation, hence help in prevention of heart disease, strokes, elasticity of arteries, preventing blood clots, and lowering of blood pressure. Magnesium ions are responsible for treatment of blood clotting where the ratio of calcium to magnesium is important because while calcium is responsible for the formation of blood clots, magnesium is responsible for their termination

نمک های اپسوم به سکته های مغزی کمک می کند

دانشمندان می گویند ، هزاران بیمار سکته مغزی می توانند توسط یک سولفات منیزیم از مرگ یا ناتوانی نجات پیدا کنند.این ماده شیمیایی مؤلفه اصلی نمکهای خانگی Epsom استرس خانگی است.

در یک مطالعه شورای تحقیقات پزشکی بر روی 2500 بیمار ، مشخص شد کسانی که در مدت زمان 12 ساعت بعد از سكته “سکته مغزی ” به آنها نمك اپسوم تزریق می شوند ، بسیار بیشتر از قبل بهبود می یابند.

حدود 500000 انگلیسی در سال در اثر سکته مغزی لاکونار مبتلا می شوند که باعث ایجاد یک سوراخ کوچک در اعماق مغز می شود.

Epsom salts help strokes

Thousands of stroke patients could be saved from death or disability by a jab of magnesium sulphate, say scientists.

The chemical is the main component of the household stress remedy Epsom salts.

A Medical Research Council study of 2,500 patients found those injected with the compound within 12 hours of collapsing with a “lacunar stroke” were much more likely to recover.

ترجمه گوگل كروم

منبع :Dailymail

جهت خريد ميتوانيد به فروشگاه سايت مراجعه يا اينجا كليك نماييد.

1 پاسخ دادن
  1. معصومه
    معصومه می گوید:

    داییم سکته کرده بود رفت تو کما بعد از ۳روز از کما در اومد ولی دست چپش لمس شده یکی از آشناهامون گفت با نمک اپسوم ماساژ بده خوب میشه
    آیا حقیقت داره؟

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *